Чілдрен Кінофест запрошує ...

З 30 червня до 9 липняв Україні проходитиме10-й Чілдрен Кінофест – кінофестиваль для дітей і підлітків.

Цього року подія відбуватиметься в гібридному форматі. Фестивальні покази триватимуть одночасно в кінотеатрах 10 міст України (Київ, Львів, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернівці та інші), а для онлайн-перегляду організатори готують спеціальну ювілейну програму. Це буде добірка фільмів-переможців Чілдрен Кінофесту попередніх років. Покази в кінотеатрах та онлайн безоплатні за умови попередньої реєстрації.

У межах десятого ювілейного Чілдрен Кінофесту всьоме відбудеться Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми.До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віцівід 7 до 14 роківвключно.Прийом робіт на участь у Дитячому кіноконкурсі триватимедо 29 травня. Фільми-фіналісти Дитячого кіноконкурсу покажуть у містах-учасниках фестивалю в межах 10 Чілдрен Кінофесту, а також онлайн.

Ознайомитися з умовами участі можна на сайті Чілдрен Кінофесту.