Час минав... Ішов 1967 рік. Харків розбудовувався, виростали нові мікрорайони. Місту потрібні були нові школи. І ось на пустирі зросла ще одна споруда, невисокий будинок школи № 60, школи-трудівниці, скромної, без претензії і регалій, де оберігають і примножують її традиції

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд1.JPG

Щоб 1 вересня 1967 року задзвеніли дитячі голоси, працювали ентузіасти вчителі: Кекало Л.А., ДородніцинаН.В., Чураєвська 3.І, Бессонова В.І, Пономаренко Л.Г. і інші.

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд2.JPG

Багаточисельний учительський колектив разом з учнями та їх батьками зуміли зробити так, щоб школа стала затишною, в якій усім хотілось працювати і навчитися.

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд3.JPG

1967-1973 роки - першим директором було призначено Ковтуна Олександра Григоровича, а його замісником з навчальної частини - Кузнєцова Костянтина Ілліча.

1973-1986 роки - школу очолює Кузнєцов Костянтин Ілліч .

Школа налічувала більше, ніж 2000 учнів. Працювали у 2 зміни - з восьмої ранку до шостої години вечора. Нелегко це було. Але колективу це було під силу. Зараз це вже історія, але для нас - це пам'ять, це люди щирої душі: Чураєвська З.І., Бессонова В.С, Бенш В.С, Горєлая Б.Є., Межбежер НА., Мігаль ЛІ, Попова Г. О., Попов М.С, Семенова В.І, Ричагова Л.Є., Саламатіна Л.В., Шустваль Л.О., Пономаренко Л.Г., Бабанець А.О.,однією з перших прийшла в 60-ту Тітова З.С. Відмінник народної освіти, прекрасний учитель. Вона понад 30 років працювала заступником директора з навчально-виховної роботи.

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд4.JPG

1986 - 2002 роки школу очолює Борисова Тетяна Іванівна.

З 1996 року заклад перейшов на навчання українською мовою і всі ці завдання з честю виконано. З 1 вересня 1997 року всі класи навчаються на державній мові.

З 4.01.2003 року директором школи № 60 була призначена Пескова Олена Володимирівна, яка має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

Сьогодні 60-та йде в ногу з часом. Наш стиль - навчати дітей всіх. Приходьте, діти, до нас, ми завжди на вас чекаємо всіляких і різних. Із таким колективом учителів і адміністрацією школа впорається з усіма завданнями, поставленими перед нею.