ЕЛЕКТРОННІ ЗАСОБИ З ОСНОВ ЗДОРОВ’Я ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ

/Files/images/260-1.JPG

Нормативно-довідкові матеріали з охорони праці (Станом на 01.01.2009 р.). Пошукова система. Нова версія [Електронний ресурс]Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.-К.: Протек, 2009.-1 електрон. опт. диск (СD-POM)

Електронний навчально-методичний комплект «Нормативно-довідкові матеріали з охорони праці» містить закони України, нормативно-правові акти з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.


Тренувальні тести х питань охорони праці.
Методичні рекомендації. Для ЗНЗ. Рекомендовано МОН України [Електронний ресурс]/Інститут педагогічних інформаційних технологій .- 1 електрон. опт. диск (СD-POM) .- Додаток : Методичний посібник [Текст]/Б.М.Терещук.-К.: 2009

/Files/images/261-1.JPG

Електронний навчально-методичний комплект «Охорона праці та безпека життєдіяльності в закладах освіти» містить закони України, нормативно-правові акти з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти України, презентації до них, тестові завдання для перевірки знань із зазначених питань.

Електронний посібник розрахований для використання при проведенні навчання з наступною перевіркою знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в працівників закладів освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 65