АСТРОНОМІЯ

Астрономія. 11 клас:
Для ЗНЗ.Бібліотека електронних наочностей. Реком. МОН України. Версія 1.0 [Електронний ресурс]/Інститут педагогіки ФПН України. – К., 2007.- 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/257-1.JPG

Розроблений ППЗ призначений для забезпечення вивчення астрономії в 11 кл. ЗНЗ. ППЗ призначений для використання як для самостійної роботи учнів, так і для колективної форми навчання, проведення поточної атестації.

Структура ППЗ «Астрономія, 11 клас» розроблена у відповідності до діючих програм для ЗНЗ з предмету «Астрономія». В процесі розробки сценарію і архітектури ППЗ авторами враховані як змістові, так і технологічні особливості таких програмних засобів, їхні особливості в порівнянні з друкованими посібниками, дидактичні можливості віртуальних експериментів як складових навчального процесу

Структура побудови ППЗ «Астрономія, 11 клас» дозволяє використовувати його для підтримки фронтальних, індивідуальних і групових форм роботи учнів на уроці та в позакласній діяльності в процесі формування фундаментальних знань про явища природи, закони і закономірності їх протікання.

Астрономия:
Большая детская электронная энциклопедия

[Электронный ресурс].- К.: Mastermedia, 2003.- 1 электрон.опт. диск (СD-POM)

/Files/images/258-1.JPG

Энциклопедия содержит огромное количество справочных материалов и приложений: данные о небесных телах, отдельные разделы по каждой из планет солнечной системы, фото – и видео – галереи, таблицы астрономических единиц исчисления, рефераты, библиографию и многое другое. Электронный поиск и удобная рубрикация позволяет быстро находить именно то, что нам нужно. Этот диск поможет подготовить основательный доклад по астрономии, получить исчерпывающую справку об интересующем небесном объекте или разгадать кроссворд. А, кроме того, заменит несколько дорогостоящих и тяжеловесных фолиантов, что сэкономит вам деньги и место на полке.