Шановні батьки та учні!

На сторінці розміщено завдання на час запровадження карантину. У разі виникнення питань просимо Вас звертатись до класного керівника або до вчителя навчального предмета у Viber чаті.

З повагою, адміністрація та вчителі!

Пропонуємо кращі україномовні веб-сайти, рекомендовані та призначені для дітей, щоб отримувати задоволення та проводити час в Інтернеті, граючи та вивчаючи нові речі.

Зверніть увагу на те, що на платформі Google Classroom створено кабінети за навчальними предметами, де викладено завдання за відповідною тематикою та базові навчальні матеріали. Для моніторингу ефективності дистанційного навчання зазначено терміни надання виконаних завдань. Освітній ресурс https://classroom.google.com/uа

Онлайн — тести зовнішнього оцінювання для учнів 11 класу.

Онлайн - інструменти дистанційного навчання

/Files/images/berezen_2020/Презентация Microsoft Office PowerPoint.jpg

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали таYoutube-канал Міністерства освіти і науки.

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Більше інформації за посиланням

2-Й ТИЖДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН: РОЗКЛАД І ТЕМИ УРОКІВ – ЗАПЛАНУЙТЕ СВОЄ НАВЧАННЯ!

3-Й ТИЖДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН

4-Й ТИЖДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН