ПОЧАТОК прийому заяв до 1-го класу на 2024/2025 навчальний рік планується з 08 квітня 2024 року.

ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДО 1-Х КЛАСІВ

ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ (https://school.isuo.org/)

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Прийом документів майбутніх першокласників закріпленої території обслуговування, які мають право на першочергове зарахування, буде здійснюватись у закладі освіти за графіком:

Понеділок - П’ятниця 09.00 - 15.00

Документи

1. Заяви подають тільки батьки, чи особи, які їх замінюють із наданням свого паспорту.

2. Повідомити про право на першочергове зарахування.

3. Пред’явити оригінали свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує місце проживання дитини та їх копії.

4. Надати оригінал медичної довідки встановленого зразка за формою первинної облікової документації № 086-1/о; та копію карти щеплень.

5. Заповнити заяву.

6. Підписати згоду на обробку персональних даних дитини для використання в електронних базах.

7. Нагадуємо про відповідальність батьків за надання ДОСТОВІРНОЇ інформації.

Прогнозована кількість класів і учніву 1-х класах на 2024/2025 н.р.:

Кількість класів – 2

Кількість учнів – 48

Наказ МОНУ від 16.04.2018 р. №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Лист – роз’яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Ласкаво просимо до школи!

/Files/images/www_chudetstvo_ru_pervoe_sentyabrya_den_znaniy_16.jpg