/Files/images/lyutiy_2015/poradi_dlya_batk_v_2_.jpg

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ

1) Старання дитини обов'язково повинно бути відмічено і відзначено. Позитивна оцінка, добре і тепле слово необхідно дитині, для формування у нього такої важливої риси, як впевненість в собі і своїх силах.

2) У режим для кожної дитини має обов'язково входити постійні обов'язки, закріплені за ним на довгий час. Дитина яка може працювати вдома, легко долучається до навчання.

3) Збагачуйте звичку спілкування з дорослими і однолітками, вчіть рахуватися з думками інших людей для формування власних поглядів.

4) Не порівнюйте дитину з іншими дітьми. Порівнюйте її з тим якою вона була раніше: вчора або якою вона буде завтра.

5) Не обговорюйте при дитині проблеми її поведінки. Вона може вважати, що конфлікт неминучий і може продовжувати провокувати.

6) Дозволяйте дитині проявляти самостійність, заохочуйте найменшу ініціативу.

7) Не критикуйте дитини при сторонніх.

8) Розвивайте кругозір дитини, сприяйте її інтересам.

9) Аргументуйте свої відмови і вимоги: діти чутливі до несправедливості, що є присутнім у більшості випадків. Шукаючи аргументи, ви ще раз зможете обміркувати необхідність в їх використанні.

10) Намагайся дивитися на світ очима дитини. Будьте чесними в спілкуванні з дитиною, цікавтеся її інтересами.

11) У спілкуванні з дитиною частіше використовуйте "Я - висловлювання».