ОСВІТНІ ПОРТАЛИ/Files/images/imagesCA95309G.jpg

Міністерство освіти і науки Україниhttp://www.mon.gov.uaОсвіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.

Національна академія педагогічних наук України http://naps.gov.ua/

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністраціїhttp://guonkh.gov.ua/

Департамент освіти Харківської міської радиhttp://edu.kharkivosvita.net.ua/Офіційний сайт Департаменту освіти ХМР. Новини, документи. Велика бібліотека художньої та методичної літератури, навчальні програми.

Український центр оцінювання якості освітиhttp://www.testportal.gov.ua/Матеріали з ЗНО, нормативні та законодавчі акти, новини.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освітиhttp://zno-kharkiv.org.ua/

Освіта-UAhttp://osvita-ua.netНовини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Освіта в Україні – Всеукраїнський шкільний порталhttp://www.ednu.kiev.uaУкраїнські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання

Шкільний портал "Острів знань"http://ostriv.in.uaКомплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

Вчитель вчителю, учням та батькамhttp://teacher.at.uaНакази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога

http://kominternovskiy-ruo.edu.kh.ua/Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
http://proridne.org/folklore/%D0%A2%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Українськи народні казки про тварин
http://skazki.engindoc.com/index.php?option=com_content&view=category&id=35&Itemid=50В гостях у Сказки
http://www.ukrlib.com.ua/essay/Твори зарубіжної літератури
http://www.ukrlib.com.ua/sochin/index.phpТвори з української літератури
http://www.kokch.kts.ru/math/index.htmlТести з математики
http://teachua.com/add/matematykaПрезентації з математики
http://urok-i.blogspot.com/2011/05/blog-post_04.htmlКонспекти, урокі, сценарії свят
http://www.library.kharkov.ua/fah.php?type=1Районі бібліотеки Харківської області
http://www.bibl.kharkiv.com/Харківська обласна бібліотека для дітей
http://schoolua.blox.ua/2010/10/Natskomisiya-z-morali-rekomenduye-dityam-divitis.htmlДитина+Батьки+Школа 50 сайтів для школярів
Кiлькiсть переглядiв: 165