ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

День Збройних сил України - це мужності й геройства свято. Український народ завжди поважав своїх захисників. Ми горді і щасливі ,що Нацгвардія-вірні захисники нашої держави,охоронці нашого миру і спокою.

До навчального закладу було запрошено воїнів із військової частини оперативного призначення -3017 лейтенанта Лісицина Дмитра Сергійовича , солдатів – Дейнегу Вадима Миколайовича,Стець Руслана Володимировича, Цедрик Євгена Ігоровича.
Для Нацгвардії було проведено ряд заходів,присвячених Дню Збройних Сил України,а саме:
- змагання серед хлопців 10-11 класів, де учні показали свою спритність, спортивну підготовку та витримку;
- спортивні естафети серед учнів 3-4 класів;
- зустріч воїнів Нацгвардії з учнями 5 –а класу. На початку знайомства, бійці представились і коротко розповіли свої історії життя, те, ким вони були
доки війна не зробила із них солдатів.
Закінчилося свято святковим концертом ,присвяченим Дню Збройних Сил України,який підготувала педагог – організатор Торгонська Н.П. та вчитель музичного мистецтва Вітковська І.Л.
Євтушенко Ніколь,учениця 1-а класу подарувала воїнам Нацгвардії м’яку іграшку, яка стане символом військової частини.
Учнівське самоврядування,волонтерський загін «Турбота» та учні 5-11 класів подарували бійцям - воїнам солодощі, обереги та малюнки «Я люблю Україну» та вітальні листівки «Долоньки щастя».
У старшокласників була чудова нагода висловити щиру подяку мужнім захисникам,побажати швидкого одужання, підтримати бойовий дух та наповнити серця солдат відвагою!
Нехай береже вас Бог! Нехай усюди вас супроводжує удача! Стійкості вам, дорогі воїни, непохитної віри, надійного тилу.