!Заборона продажу слабоалкогольних напоїв!

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XXXVIII СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ
Від 25.11.2009 р. № 269/09
м. Харків
Про заборону продажу слабоалкогольних напоїв, пива та напоїв на його основі громадянам, які не досягли 18 років (№269/09)
З метою запобігання поширення алкоголізму серед осіб, які не досягли 18 років, подолання негативних наслідків вживання алкоголю, підвищення рівня здоров’я підростаючого покоління міста Харкова, створення необхідних умов для належного культурного виховання дітей та молоді, розвитку їх здібностей, популяризації здорового способу життя, пропаганди зайняття фізичною культурою і спортом, відповідно до ст.4 Європейської Хартії місцевого самоврядування, ст.ст. 26, 32, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 цього Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Заборонити продаж слабоалкогольних напоїв, пива та напоїв на його основі громадянам, які не досягли 18 років. У разі виникнення сумніву щодо віку покупця продаж слабоалкогольних напоїв, пива та напоїв на його основі здійснювати за умови пред’явлення документа, що засвідчує вік такої особи.
2. У місцях продажу слабоалкогольних напоїв, пива та напоїв на його основі розмістити попередження про заборону їх продажу громадянам віком до 18 років.
3. Департаменту з гуманітарних питань (Ландсману В.А.):
3.1. Посилити роботу серед дітей та молоді щодо пропаганди здорового способу життя, зайняття фізичною культурою і спортом;
3.2. Розробити план заходів щодо попередження вживання слабоалкогольних напоїв, пива та напоїв на його основі учнями загальноосвітніх навчальних закладів.
4. Прес-службі міської ради (Маренич В.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у встановленому порядку в 10-денний термін з дня його прийняття.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії та секретаря Харківської міської ради.

Міський голова М. М. Добкін