Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60 Харківської міської ради Харківської області розташована у типовій чотирьох поверховій споруді, побудована у 1967 році, проектна потужність якої складає 960 дітей. Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, господарчі приміщення) відповідають санітарним нормам. Площа приміщень складає 5130 кв.м.

У закладі функціонують навчальні кабінети (у тому числі кабінети математики, кабінет фізики, кабінет хімії, кабінет біології, кабінет географії, 2 кабінети інформатики та ін.), кабінет практичного психолога, спортивна зала, актова зала, медичний кабінет, кабінет директора, кабінети заступників директора з НВР, їдальня.

Приміщення закладу освіти використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, медичні, адміністративно-господарські. Утримання, облаштування приміщень та території закладу відповідає санітарним нормам устрою й утримання закладів загальної середньої освіти. Приміщення обладнані відповідно до нормативних вимог. У приміщеннях в наявності меблі відповідно до кількості дітей. Актова зала естетично оформлена, в наявності відповідні меблі та сучасне мультимедійне обладнання. Кабінет практичного психолога укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення корекційно-відновлювальної роботи. В закладі освіти наявний медичний кабінет. Приміщення кабінету відремонтоване, має естетичний вигляд, зручні умови для роботи і прийому відвідувачів. Медичний кабінет відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, укомплектований відповідно до нормативних вимог. Медичний кабінет, в основному, забезпечений відповідним медичним оснащенням та ліками.

На харчоблоці забезпечено безперебійну роботу систем енергопостачання, холодного водопостачання, каналізації. В наявності бойлери для миття посуду та миття рук в обідній залі шкільної їдальні. Забезпечено належну роботу та функціонування технологічного та холодильного обладнання. Заклад освіти має два комп’ютерних кабінети, в яких є 10 комп’ютерів, які підключено до мережі Інтернет. У адміністративній діяльності використовується 5 комп’ютерів, які мають вихід до мережі Інтернет, 1 компꞌютер в бібліотеці, 3 компꞌютери використовуються в предметних кабінетах. Заклад освіти має особистий сайт, користується електронною поштою, ведеться інвентарна книга обліку комп’ютерної техніки, оргтехніки у навчальному закладі.

У своїй діяльності щодо забезпечення інформатизації співробітники закладу освіти керуються нормативно-правовими документами, які визначають національну політику щодо інформатизації, загальну політику щодо інформатизації освіти, нормативно-розпорядчими документами органів управління освітою. В закладі освіти систематизована нормативно-правова база щодо інформатизації освіти, наявні відповідні установчі документи.