У 2020/2021 навчальному році в школі відкрито 23 класа, в яких навчається 610 учнів. Мова навчання – українська.

Структура закладу:

школа І ступеню - 245 учня,

школа ІІ ступеню - 312 учнів,

школа ІІІ ступеню -63 учень – профільне навчання.

ХЗОШ № 60 укомплектована кваліфікованими педагогічними кадрами року в школі працюють 38 педагогічних працівники. З них вищу освіту мають 38 особи. Вищу кваліфікаційну категорію мають 9 вчителів, першу категорію – 5, другу категорію – 5, вчитель-спеціаліст – 7, педагогічне звання «вчитель - методист» – 4, педагогічне звання «старший учитель» – 2, «Відмінник освіти України» - 1.

Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу кабінетів, у 10-11-х класах реалізується профільне навчання.

З 2008 року в школі впроваджувався, а також простежується наступність філологічного напряму диференціації навчання. У 2020/2021 н.р. профіль української філології упроваджено у 10-А класі, 11-А,11-Б класі. Упровадження даного профілю дає змогу старшокласникам фундаментально підготуватися до ЗНО з української мови та літератури.

На уроках вчителі використовували елементи сучасних інноваційних технологій навчання:

-Формування ключових компетентностей учнів;

- Технологія особистісно зорієнтованого уроку (Подмазін С.І.);

- інформаційні (комп’ютерні) технології навчання;

- Інтерактивні технології навчання (Пометун О. Пироженко Л.);

- Проектна технологія (за В. Гузеєвим);

- Технологія критичного мислення;

- Технології комунікативного навчання іноземної мови ( Пассов Ю.І.).