Час минав... Ішов 1967 рік. Харків розбудовувався, виростали нові мікрорайони. Місту потрібні були нові школи. І ось на пустирі, де ще не так давно гриміли гармати й проливалася людська кров, зросла ще одна споруда, невисокий будинок школи № 60, школи-трудівниці, скромної, без претензії і регалій, де оберігають і примножують її традиції

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд1.JPG

Щоб 1 вересня 1967 року задзвеніли дитячі голоси, працювали ентузіасти вчителі: Кекало Л.А., ДородніцинаН.В., Чураєвська 3.І, Бессонова В.І, Пономаренко Л.Г. і інші.

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд2.JPG

Багаточисельний учительський колектив разом з учнями та їх батьками зуміли зробити так, щоб школа стала затишною, в якій усім хотілось працювати і навчитися.

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд3.JPG

1967-1973 роки - першим директором було призначено Ковтуна Олександра Григоровича, а його замісником з навчальної частини - Кузнєцова Костянтина Ілліча.

1973-1986 роки - директором стає учасник Великої Вітчизняної війни, випускник історичного факультету Харківського державного університету - Кузнєцов Константин Ілліч .

Школа налічувала більше, ніж 2000 учнів. Працювали у 2 зміни - з восьмої ранку до шостої години вечора. Нелегко це було. Але колективу це було під силу. Зараз це вже історія, але для нас - це пам'ять, це люди щирої душі: Чураєвська З.І., Бессонова В.С, Бенш В.С, Горєлая Б.Є., Межбежер НА., Мігаль ЛІ, Попова Г. О., Попов М.С, Семенова В.І, Ричагова Л.Є., Саламатіна Л.В., Шустваль Л.О., Пономаренко Л.Г., Бабанець А.О.,однією з перших прийшла в 60-ту Тітова З.С. Відмінник народної освіти, прекрасний учитель. Вона понад 30 років працювала заступником директора з навчально-виховної роботи.

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд4.JPG

Ніколи не забути особливо пам'ятних подій з історії школи.

Участь у Всесоюзному поході місцями бойової слави 96-ої окремої танкової бригади ім. Челябинського комсомолу. Результат - призові місця, медалі, грамоти.

Поїздки і зустрічі з ветеранами війни в м. Челябинську, на Курській дузі, в Болгарії.

Приймали гостей (учнів, вчителів) з Чехословаччини, Болгарії, куди дійшла 96 -а танкова бригада.

Школі випала честь пройти маршрутом бойової слави. Вона зустрічала гостей-ветеранів з усього Радянського Союзу, на її базі проходив Всесоюзний зліт юних слідопитів.

За велику патріотичну роботу серед учнів школи і населення мікрорайону, рішенням міськвиконкому, школі було присвоєно ім'я 96-ої танкової бригади ім. Челябинського комсомолу

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд5.JPG

У цій роботі активну участь брав військовий керівник школи Каланов О.І.

20 лютого 1977 року у школі було відкрито один з кращих в місті музей Бойової Слави «96-ої окремої Шуменської танкової бригади ім.. Челябінського комсомолу», який став центром патріотичного виховання підростаючого покоління. Засновником музею став вчитель допризовної підготовки юнаків Каланов Олександр Ілліч.

Ветеранів, генерал Гришковський А.В., відкриває шкільний музей Бойової слави «96-ої окремої Шуменської танкової бригади ім.. Челябінського комсомолу».

/Files/images/foto_shkola_staraya_/Слайд6.JPG

Музей працює і сьогодні, керує його роботою вчитель історії Гасан Валентина Павлівна . Учні можуть побачити в музеї рідкісні експонати, документи, речі періоду Великої Вітчизняної війни.

Неодноразово учні школи були на екскурсії в місті - герої .Москва,зустрічалися з космонавтами. Особливо теплі стосунки склалися з космонавтом Леоновим, який побував першим у відкритому космосі.

Мав свою трудову славу табір праці і відпочинку, беззмінним керівником якого була Кекало Л.А.

Неодноразово школа брала участь у міському огляді спортзалів з електронного обладнання.

1986 - 2002 роки школу очолює Борисова Тетяна Іванівна.

Важкі для України роки - період становлення державності. Перед школою стояла задача - вижити, перейти на нові форми господарювання в умовах повної відсутності державного фінансування.

З 1996 року заклад перейшов на навчання українською мовою і всі ці завдання з честю виконано.З 1 вересня 1997 року всі класи навчаються на державній мові.

З 4.01.2003 року директором школи № 60 була призначена Пескова Олена Володимирівна, яка має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

У школі працює великий колектив учителів-ентузіастів, майстрів своєї справи. Відкрито методичний кабінет, нову бібліотеку, читальню. Щоперерви поспішають учні в затишну, по сучасному обладнану шкільну їдальню... В усьому цьому чимала заслуга нового директора школи Пескової О.В. Адже она завжди і всюди поруч з колегами, з учнями, ладна дати пораду, вислухати, допомогти. Енергійна, ділова, привітна.

Сьогодні 60-та йде в ногу з часом. Наш стиль - навчати дітей всіх. Приходьте, діти, до нас, ми завжди на вас чекаємо всіляких і різних. Із таким колективом учителів і адміністрацією школа впорається з усіма завданнями, поставленими перед нею.