У 2017/2018 навчальному році в школі відкрито 21 клас, в яких навчається 629 учнів. Мова навчання – українська.

Структура закладу:

школа І ступеню - 282 учня,

школа ІІ ступеню - 256 учнів,

школа ІІІ ступеню -91 учня – профільне навчання.

ХЗОШ № 60 укомплектована кваліфікованими педагогічними кадрами року в школі працюють 31 педагогічних працівники. З них вищу освіту мають 31 особи. Вищу кваліфікаційну категорію мають 12 вчителів, першу категорію – 8, другу категорію – 1, вчитель-спеціаліст – 5, педагогічне звання «вчитель - методист» – 6, педагогічне звання «старший учитель» – 4, «Відмінник освіти України» - 3.

Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу кабінетів, у 10-11-х класах реалізується профільне навчання.

З 2008 року в школі впроваджувався, а також простежується наступність філологічного напряму диференціації навчання. У 2017/2018 н.р. профіль української філології упроваджено у 10-А, 10-Б класі, 11-А класі. Упровадження даного профілю дає змогу старшокласникам фундаментально підготуватися до ЗНО з української мови та літератури.

На уроках вчителі використовували елементи сучасних інноваційних технологій навчання:

- Освітня модель ЗНЗ «Школа сприяння здоров’ю»;

-Формування ключових компетентностей учнів;

- Технологія особистісно зорієнтованого уроку (Подмазін С.І.);

- інформаційні (комп’ютерні) технології навчання;

- Інтерактивні технології навчання (Пометун О. Пироженко Л.);

- Проектна технологія (за В. Гузеєвим);

- Технологія критичного мислення;

- Технології комунікативного навчання іноземної мови ( Пассов Ю.І.).

Центром патріотичного виховання учнів є шкільний музей В ньому зібрані матеріали, які простежують шлях створення челябінськими робітниками і молоддю танкової колони, що засвідчується альбомами – звітами пошукових загонів під час зустрічей з ветеранами - танкістами. У музеї представлені матеріали, що були надані ветеранами: листи, фотографії, альбоми, деякі особисті речі: планшети, танкістські шоломи, листи – подяки. За участі вчителя історії Гасан В.П. у музеї організовуються екскурсії, лекції, семінари, зустрічі, до пошукової роботи залучаються батьки, представники громадськості, підтримується тісний зв’язок з Радою ветеранів Комінтернівського району. Шкільний музей визнано переможцем і нагороджено Дипломом управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради в номінації «За організацію пошукової роботи та науково-дослідницької діяльності».